Pokémon GO Nieuws

Gepubliceerd op 7 februari 2018 om 14:38

Pokemon Go krijgt mogelijk verhalende missies

 

2142776_01.jpg

Misschien komen er verhalende quests naar Pokèmon Go in een toekomstige update.

Fans op de SilphRoad-reddit zochten in de code van de meest recente Pokèmon Go-update en vonden hints voor verhalende quests. Zij vonden namelijk in de code STORY_QUEST en CHALLENGE_QUEST. Wat deze precies in gaan houden is onbekend, maar er zijn ook hints gevonden naar emotes voor professor Willow. Voor nu zijn er slechts twee emoties gevonden, UNSET en HAPPY. Er zijn ook voorgaande eisen gevonden, waaronder QUEST_PRECONDITION_UNSET.

Dit is niet het enige nieuws. Naast een aantal kleine updates UI, is er ook een verandering aan de Energy Bar. Er zijn twee attributen gevonden, currentBar en maxBars. Bovendien is er sprake van een 'key'-systeem dat mogelijk de progressie van de balkjes bijhoudt.

Ook komen er meer normale quests bij. Waar eerst enkel eerste vangst en eerste Pokèstop verschenen is er nu een veel uitgebreidere lijst. Er komen mogelijk acht missies bij, wat een totaal van tien maakt. Hieronder valt:

  • QUEST_CATCH_POKEMON

  • QUEST_SPIN_POKESTOP

  • QUEST_HATCH_EGG

  • QUEST_WALK_BUDDY

  • QUEST_FEED_POKEMON

  • QUEST_WIN_GYM_BATTLE

  • QUEST_COMPLETE_RAID_BATTLE

  • QUEST_LEVELUP_BADGE


Pokémon Go heeft recentelijk Pokèmon van de derde generatie toegevoegd. Ook zijn er EX-raids waarin legendarische Pokèmon gevangen kunnen worden. Helaas zijn er wat problemen met deze evenementen. Desalniettemin heeft de game nog een flink aantal spelers . Vanaf 28 februari is het voor spelers met een iPhone 5, 5c, iPad 2 en iPad mini niet meer mogelijk om de Pokémon-game te spelen.


«   »